WAKACJE ! DARMOWA DOSTAWA

Poznaj Baltonę
       
 
Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 70 lat jest obecna na rynku Duty Free. Baltona już od kilkudziesięciu lat towarzyszy ludziom w podróży. Początkowo były to sklepy wyłącznie dla marynarzy, które z czasem przekształciły się w placówki ogólnodostępne, zlokalizowane na terenie portów lotniczych oraz przejść granicznych.
Dzisiaj prowadzimy sklepy ogólnodostępne i wolnocłowe oraz lokale gastronomiczne na lotniskach w Polsce oraz w Europie, dostarczając pasażerom niezmiennie produkty światowych marek.
 
Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Właśnie dlatego, by sprostać Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy nasz sklep internetowy!
Nie zdążyłeś odwiedzić naszych sklepów przed wylotem? Nic straconego! Nasz sklep online pozwoli Ci poznać naszą bezkonkurencyjną ofertę i zrobić zakupy z dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca. Wybierz dogodny sposób dostawy, a my dopilnujemy, by Twoje zakupy dotarły do Ciebie jak najszybciej!
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium